Sipariş ve destek için 0 (212) 234 00 36
Kapat
(0) Ürün
Sepetinde hiç ürün yok.
Kategoriler
  Filters
  Dil
  Ara

  Gömlek

  Gömlek

  64,40 ₺ 70,26 ₺

  Güvenlik Gömleği

  64,40 ₺ 70,26 ₺

  Gömlek

  64,40 ₺ 70,26 ₺

  Kaptan Gömleği

  68,70 ₺ 76,00 ₺

  Gömlek

  80,36 ₺

  Gömlek

  80,36 ₺

  Gömlek

  80,36 ₺

  İş Hayatında Kullanılan Gömlekler

  Çalışma hayatımızda kullanılan iş kıyafetleri arasında iş gömlek modelleri büyük bir önem içermektedir. Çalışılan sektöre özgü, uygun kıyafetleri içeren iş elbiseleri işten alınan verimlilik düzeyini etkilemektedir. Bu yüzden iş sağlayıcıların vermiş oldukları hizmete ve işletmelerine özgü iş kıyafetleri ürettirmeleri ve çalışanlarına bu kıyafetleri mevsimsel olarak eksiksiz sunmaları, markasının daha verimli bir süreç geçirmesini etkilemektedir. Çalışanların işe daha hızlı adapte olma, olası aksamalar yaşanmasını önleme, farklı birimlere farklı görünüme sahip gömlekler vererek çalışanlara arasında olası kargaşayı önlemede iş kıyafetleri ve bunlar içerisinde yer alan iş gömlekleri kayda değer bir öneme sahiptir.

  Mevsimsel etki olarak her mevsim ile rahatlıkla kullanılabilecek olan iş gömlekleri, verilecek hizmete özgün olarak üretilmesi verimliliğin daha da artmasına yol açacaktır. Bu sayede elde edilecek olan iş gücündeki kayıplar minimum düzeye inecektir. Üretilen gömleklerin iş hayatında kullanılmasından dolayı standart kalıp ile üretilmesi en doğru yöntem olacaktır.

  Farklı Sektörlere Özgü Gömleklerin Özellikleri

  İş hayatında gömlek modellerinin birçok versiyonu bulunmakta ve yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Kullanılan gömlek modelleri, mesleklere özgü olarak renkleri bile değişiklik göstermekte ve dışarıdan bakan bir sivilin hangi mesleği icra ettiğini anlamada bizlere simgesel çağrışımlar yollamaktadır. Örneğin bir kaptanın gömlek modeli renk ve tasarımı ile normal bir kurum çalışanının ya da güvenlik görevlisi için üretilen gömlek modelinden çok daha farklı bir tasarıma sahip olmakta ve insanlar tarafından bakıldığında hangi mesleği icra ettiği rahatlıkla anlaşılmakladır.

  Üretilen iş gömleklerinin hizmet vermiş olduğu sektöre özgü kumaş yapısı, kesim tarzı, tasarım özellikleri farklılıklar içermektedir. Mevsimsel etkilerde bunlara dâhildir. Yaz mevsiminin yoğun olduğu dönemlerde genellikle kısa kollu, terletmeyen, ferah ve kuru tutan kumaşlardan imal edilen iş gömlek modelleri tercih edilirken, kış aylarında ise uzun kollu, sıcak tutan ve soğuğu daha az geçiren kumaşlardan imal edilen ürünler kullanılması doğru olacaktır.

  Kullanılacak olan kumaş türünün mevsimsel etkiler dışında sektörel etkisi de gömlek çeşidini direk etkilemektedir. Yüksek ısılarda yapılan ısıl işlemlerin görüldüğü alanlarda kullanılan gömleklerin ısıya dayanıklı kumaşlardan imal edilmesi gibi.

  Kaliteli İş Gömleğinin Fiyatları

  İş hayatında kullanılacak olan gömlek modelleri hem daha kaliteli hem de daha kullanışlı bir yapıya sahip olması gereklidir. Kullanacak olan çalışanın vücut kalıplarına uygun ve dar olmayacak şekilde kaliteli bir kumaş kullanılarak bu işlem sağlanmalıdır. Gömleğin fiyatlarını da bu kullanılan kumaş kalitesi, kullanılan kumaş miktarı ve üretilecek olan sektörün gömlek modeline göre değişiklik göstermektedir.

  Ayrıca bu gömlekler üzerinde sizlerin işletmelerinin logo, yazı ve tasarımlarının da bulunacağından dolayı üretim için verilen adet ne kadar fazla olur ise ürün maliyeti o kadar düşecektir. Yani iş gömlek modeli fiyatlarının belirlenmesinde birçok etken bir araya gelerek fiyatlandırılması yapılmaktadır.

   

  Gömlek

  Filtrelemeler::

  Hepsini Temizle
  Min: 64,00 ₺ Max: 81,00 ₺
  ₺64 ₺81