İş Elbiseleri Aksesuarları

İş elbiselerinin olmazsa olmazları arasında ekstra olarak aksesuarlar bulunmaktadır. Birçok aksesuar modelleri iş esnasında kullandığınız elbiseleri daha kullanışlı hale getirmektedir. Bunun yanı sıra iş kıyafetlerini aksesuarlarla desteklendiğinde daha şık ve kompakt bir görünüm elde etmiş olursunuz. İş esnasında kıyafetler de bulunan dışarıdan veya kendiliğinden var olan aksesuarlar yaptığınız işleri hızlandırabilir veya iş yükünüzü azaltabilir. Sadece yardımcı olan aksesuarlar değil mecburi olarak kullanacağınız aksesuarlar da bulunmaktadır. Apoletler veya armalar mecburi kullanmanız gerektiren aksesuar çeşitleridir. Siz de tüm aksesuar çeşitlerimize ulaşmak istiyorsanız hemen Endüstri Giyim web sitemizden aksesuar kategorisine bakabilirsiniz.

Uzakyol Kaptan Apoleti

Denizci elbiselerinin omuz kısmına cırtıyla takılabilen apolettir. Kaptanların kıyafetlerinde bulunması gereken armadır. Herhangi bir baskı yapılmadan nakış ile üretilmiştir. Kol sırması şapka siperliği ve apolet şekli olmak üzere farklı şekilleri vardır. Uzakyol kaptan apoletinin dikiş ve nakış işlemi yasalara uygun ölçülere uyularak üretilmektedir.

Uzakyol Baş Makinist Apoleti

Uzakyol başmühendisi apoleti olarak da adlandırılır. Büyük ana makine ile yürütülen gemilerde çalışan baş makinistler bu apoleti kullanırlar. İlgili personelin omzuna takılan apolet sayesinde rütbesini görebilirsiniz. 

Uzakyol Vardiya Mühendisi Apoleti

Uluslararası karasularında dolaşan ticaret gemilerinde çalışan tüm mühendislere verilen resmi isimdir. Vardiya mühendislerinin omuzlarında kullanmış olduğu Uzakyol vardiya mühendis apoletini Endüstri Giyim mağazamızdan ulaşabilirsiniz.

Uzakyol İkinci Makinist Apoleti

Makine gücü ve sefer bölgesi sınırlaması olmaksızın her türlü gemide ikinci mühendis veya makinist olarak görev yapan ve gemi başmühendisi veya makinistinden sonra gelen kişidir. Uzakyol İkinci mühendisi diye de adlandırılır. İkinci makinistler iş esnasında üzerlerinde bulunan iş kıyafetine ek olarak omuz kısmına cırtlı apoleti de takarlar. Siyah renkte olan bu apoletlere mağazamızdan  

Uzakyol Birinci Zabiti Apoleti

Denizcilik sektöründe çalışan personellerin kıyafetlerine takma zorunluluğu bulunan apoletlerden biridir. Uzakyol 1.Zabiti apoleti omzunuzdan çıkmayacak şekilde üretilen cırtları sayesinde armayı taktığınız zaman işlerinize kaldığınız yerden rahatlıkla devam edebileceksiniz. Zabiti Apoletlere ve çok daha fazlasına ulaşmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Uzakyol Vardiya Zabiti Apoleti

Güverte zabiti olarak da adlandırılır. Uzakyol vardiya zabiti apoleti özenle hazırlanmış nakışlı tasarımı dikkatli bir şekilde ölçülere uygun olarak dikilmiştir. Güverte zabiti apoletlerine hızlı teslimat ve güvenli alışverişin tek adresi Endüstri Giyim’den satın alabilirsiniz. 

Güvenlik Apoleti

Özel güvenlik çalışanlarının görevleri esnasında omuzlarına takmış oldukları apolettir. Farklı türde modelleri bulunan özel güvenlik apoletlerinin özenle dikilerek siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Ürünün rengi siyah olmakla birlikte yazılar beyaz renkte olup nakış ile işlenmiştir. Arkasında bulunan cırtı sayesinde iş esnasında herhangi bir düşme veya kopma yaşamazsınız. Farklı türde bulunan özel güvenlik armalarına mağazamızdan sipariş verebilirsiniz. 

Uzakyol Apolet Fiyatları Ve Modelleri

İş kıyafetlerinde kullanılan aksesuarlar bir hayli önem taşımaktadır. Uygun fiyatlarla sizlere sunduğumuz çeşitli modellerle var olan apoletler, firmamız en iyi şekilde ve en sağlıklı koşullarda tedarik etmeye devam etmektedir. Uzakyol apolet fiyatları güncel maliyetlerin değişkenliğine uğrayabilir. Kullanılan kaliteli malzemeler sonucu ortaya çıkan çeşitli renk ve modellerle karşınıza gelen apoletleri webi sitemizden rahatlıkla sepetinize ekleyebilir kolay ödeme yöntemleriyle alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR