Haberler

TESLİMAT & İADE

Siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo ile gönderilmektedir. Hafta içi her gün 15.00'e kadar verilen siparişler istinai durumlar ve ürünler dışında aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Siparişlerinizin tesliminin ardından tarafınıza ulaşması kargo firmasının operasyonel süreçleri ve teslimat adresine bağlı olarak 1-5 gün arasında değişkenlik göstermektedir.
Siparişimi nasıl iptal edebilirim?
Siparişiniz kargoya verilmediyse, sitemizin iletişim bölümünden veya hafta içi 08:30-19:00 saatleri arası +90 (212) 234 00 36 ya da +90 (532) 211 57 00 numaralı hatlardan bize ulaşarak siparişinizin iptalini yapabilirsiniz.
İadeniz ise 2 iş günü içinde gerçekleştirilecektir.

Sitemizden almış olduğunuz ürünlerin; teslimat tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içerisinde, orijinal ambalajı ve faturası ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olacak şekilde anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo ile anlaşmalı olduğumuz fiyattan veya kendi anlaşmalı olduğunuz kargo ile de  ödeme yaparak iade edebilirsiniz. Ürün değişimlerinde ve iadesinde kargo masrafı kesinlikle müşteriye aittir.
Müşterinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda cayma hakkı kullanılamaz.
Cayma hakkından faydalanmak için satın alınan ürüne herhangi bir zarar gelmemesi ve ürünün tekrar satılabilecek durumda olması gerekir.
İade sürecini başlatmak ve sorun yaşamamak için, öncellikle müşteri hizmetlerimize ulaşınız, ekibimiz yapılması gerekenler konusunda sizi yönlendirecektir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR