Bahçıvan Tulumu


Bahçıvan Tulum, İş Tulumu'ndan farklı olarak kolsuz ve omuzdan askılıdır. Daha çok tişört ya da sweatshirt ile kombin yapılarak tercih edilmektedir. İş tulumuna göre giyme/çıkarma ve hareket kabiliyeti anlamında daha kullanışlıdır. Çalışma alanlarının dışında; günlük giyimde, bahçe işlerinde ve hobi atölyelerinde de çokça kullanılmaktadır. Seçimlerinizi model ve kumaş çeşitlerimizi inceleyerek ihtiyacınıza göre kolayca yapabilir ve sipariş verebilirsiniz. 


Bahçıvan tulumları kimyasal malzeme kullanılmayan sektörlerde daha rahat ve iş performansını artıracak tulum modelleri olarak kullanılmaktadır. Tulum modelleri içerisinden en rahat hangisi derseniz, bahçıvan tulum bu konuda iddialı bir seçenek olacaktır.  Hem fonksiyonel hem rahat hem de göze hoş gelen bir giysidir. Tulumda bulunan dört adet cep sayesinde işlerinizi yaparken size kolaylık sağlar. Aynı zamanda salopet diye de bilinir. Günümüzde ise sadece bahçe işlerinde değil günlük yaşantıda da kullanılmaya başlanmıştır. Moda rüzgarından da nasibini alan bahçıvan tulumlarını günlük yaşantınızda insanları üstünde görmeniz son derece normal. Yaz aylarında altına giyilen bir tişört ile kadınların tercihi olmaktadır. 


Salopetler başlangıçta sadece kottan yapılmıştır ancak zamanla kadife ve chino tarzda da tulumlar görmek mümkün. Bu yazımızda sizlere bahçıvan tulumları hakkında merak edilenleri ve detaylarını paylaştık. 


Kadınlar İçin Bahçıvan Tulumları 


Kadın bahçıvan tulumları artık günümüzde sık sık tercih edilen kıyafet türlerinden biridir. Bu elbise aynı zamanda askılı elbise olarak da bilinir. Bu kıyafet tarzı ilk başta bahçıvan tulumu olarak çıkmıştır. Daha sonraları klasik bahçıvan tulumları dışında etekli, kot kumaş haricinde kadife ve chino tarzda bahçıvan tulumları da vardır. Başlangıçta koruyucu kıyafet olarak kullanılsa da zamanla günlük kullanıma da dahil olmuştur. Hatta bahçıvanların bahçe işlerinde kullanmaları da günden güne azalmaktadır. 


Erkekler İçin Bahçıvan Tulumları 


Bahçıvan tulumları erkeklerde günlük kullanımdan çok bahçe işlerinde ve diğer alanlarda kullanımı yaygın şeklinde görülmektedir. Bu yüzden kadınların  ve erkeklerin giydikleri bahçıvan tulumları yani salopetler günlük yaşantınıza renk katacaktır. Bir çok renk tercihi salopetleri siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Bahçe işlerinde ve diğer alanlarda kullanımına göre tasarlanmıştır.  Sadece bahçe işleri değil taşımacılık yapan erkeklerin de daha rahat hareket etmelerini sağladığından bahçıvan tulumları kullanılır.

Bahçıvan Tulumu Modelleri 


Bahçıvan tulum modelleri genelde kullanıldıkları alanlara göre değişiklik göstermektedir. Kadınlar ve erkekler için salopet adı verilen tulumlarımız günlük kullanıma da uygun biçimdedir. İş yaparken kullanacağınız bahçıvan tulumu modelleri kullanım alanlarına göre pek bazı değişiklikler göstermektedir. Özellikle gece ve açık havada çalışılacak ise bahçıvan tulumu fosforlu seçilmelidir. 
Aynı zamanda rahat bir kullanıma da sahip olması gerekir. Bahçe işlerinde kullanılacak bahçıvan tulumlarında mümkün olduğunca fazla cep aranmalı ve hareket kabiliyeti yüksek tulumlar tercih edilmelidir. Bunlara ek olarak, kumaş ve model seçiminizi kendi özelinizde seçebilirsiniz. Bu sayede verimliliği en üst düzeye çıkaracaktır. Bu sebeplerden dolayı bahçıvan tulumları seçiminizi kullanacağınız alana göre seçmeniz önem arz etmektedir. Peki bahçıvan tulumlarının fiyatları ne kadardır ?


Bahçıvan Tulum Fiyatları 


Fiyatlar malzemenin kalitesine ve kullanım alanına göre değişiklik gösterecektir. Kadınların günlük yaşamda kullandıkları salopetler; marka ve kumaşa göre fiyatı değişmektedir. Erkeklerde de iş sahasına ve kumaşına göre fiyat değişir. Yukarıda tulum (salopet) modellerinin fiyatlarını bulabilirsiniz. 


Kadınlar için bahçıvan tulum fiyatları: Kadınlar için elbise salopetlerin fiyatları renk, kumaş kalitesi gibi etkenlere bağlı olarak değişir. Kadın bahçıvan tulum fiyatlarını kategorimizde bulabilirsiniz.


Bahçe işlerindeki tulum fiyatları: Bahçe işlerinde kullanılan tulumlar genelde birden fazla cebe sahip olur ve oldukça kullanışlıdır. Bu tarz bahçıvan tulumlarının fiyatlarına yukarıdan ulaşabilirsiniz.


Bahçıvan tulumları hem pratik hem de çok kullanışlı ürünlerdir. Çeşitli iş alanlarında kullanımı dışında özellikle kadınlar için günlük kullanıma uygundur. Bu yazımızda sizlere bahçıvan tulumu ve türleri hakkında bazı bilgiler verdik. Özellikle fonksiyonel ve size uygun kaliteli tulumu almanız çok önem arz eder. Sonuç olarak, her mal ve üründe olduğu gibi kaliteli ürün her zaman daha verimli ve güvenli olacaktır.  

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR