Güvenlik Bareti

Güvenlik baretlerinin temel amacı dışardan gelen darbelere karşı muhafaza etmek korumak ve darbeleri engellemektir. Çalışma esnasında yukarıdan düşebilecek herhangi bir madde, beklemediğiniz bir anda yaşanacak olan çarpışma gibi başınıza zarar verebilecek bir durum da hasarsız atlatmak için mutlaka baret kullanmalısınız. İş sağlığınızı riske atmadan güvenli bir şekilde çalışabilirsiniz. Kulaklar ve yüz siperlikleri için oluşturulan delikler, baretin başınızda yüksekliğini ayarlamaya destek olan içlik süspansiyonu ve fonksiyonelli raşetli kafa bandı seçenekleriyle karşınıza gelmektedir. Kişisel koruma ekipmanlarının en önemli özelliklerinden biri olan ter bandı standart olarak takılır. Alın bölgesinin tümünü kaplar. Böylelikle esnek çalışmanıza imkân verir. Hafifliği ve dayanıklı olmasıyla ön plana çıkan güvenlik bareti farklı modellerle birlikte Beyaz baret, Sarı baret, Mavi baret, Turuncu baret, yeşil baret ve kırmızı baret gibi renk çeşitleriyle yöneticiler, işçiler, bakımdan sorumlu olanlar, teknisyenler, şantiye elemanları ve savunma personelleri kendine uygun olan güvenlik baretlerini mağazamızdan temin edebilirler. Birçok ekipmanla da entegreli olabilmesi çalışma performansını arttıracağından dolayı daha verimli ve istekli çalışabilmenize destek sağlayacaktır.

Emniyet Bareti

Konforlu bir çalışma ortamı oluşturmak isteyenlerin tercihi emniyet bareti 4 farklı noktadan mandallı kafa bandı sayesinde işinizin başındayken rahatlığı hissedeceksiniz. Zor şartlar altında çalışırken başınızı koruyup kafanızı sağa ve sola çevirirken yaşanabilecek çarpmalardan zararsız çıkmak için Emniyet baretini mağazamızdan satın alabilirsiniz.  

Vidalı Madenci Bareti

İş sağlığı ve güvenliği için bazı güvenlik ekipmanlarının mutlaka kullanılması gerekmektedir. Bu ekipmanların başında baret gelmektedir. Bir başka model olan Madenci bareti kişilerin kafa yapılarına göre ayarlanabilen özelliklere sahiptir. Vidalı sistem ile sıkıştırılarak baret daha sağlam ve dayanıklı hale getirilmiştir. Vidalı madenci bareti maden ocaklarında çalışanlar için tasarlanmış 6 noktadan bağlanabilmesiyle rahatlık bu baret modelinde de düşünülmüştür. Maden sahalarında oluşabilecek tüm kazaları minimum seviyeye indirebilir. Büyük kazalarında baret takılarak önüne geçebilirsiniz.

Vidalı Elektrikçi Bareti

Elektrik işleriyle uğraşanların genellikle tercih ettiği vidalı elektrikçi bareti yalıtkan oluşu hayat kurtaran bir tedbir olarak karşımıza çıkmaktadır. Elektrik akımının olduğu yerlerde baretin önemi bir hayli artmaktadır. Vücuttan uzak tutmamız gereken elektrik enerjisini elektrikçi baret sayesinde olabildiğince korunarak izole olabilirsiniz. Ergonomik yapısıyla kullanıcılara konforu yaşatırken kendinize uygun renk seçenekleriyle mağazamıza göz gezdirebilirsiniz  

Hava Delikli Vidalı Baret

Kullanıcıların bir diğer tercihleri arasında hava delikli baret gelir. Bunun sebebi ise sıcak havalarda terlememeniz için hava alacak şekilde dizayn edilmesidir. Hava delikli baret modelinde çift yönlü havalandırma deliği mevcuttur. Ekstra olarak kulaklık ve kaynak maskesi takılabilmesi için slot delikleri vardır. Böylelikle hava delikli baret diğer iş güvenliği ekipmanlarıyla uyumlu bir şekilde kullanabilmenize olanak sağlar. Uzun süreli kullanımlarda en etkili çözüm olan hava delikli ve vidalı baret, başınızın havasız kalmamasıyla da birçok hastalığın önüne geçer. Ferah bir şekilde çalışarak hava delikli baretin keyfini çıkarabilirsiniz.

Yedek Baret İçliği

Baretlerin içerisinde sök tak modüllü içlik vardır. Herhangi bir sorun olduğunda rahatlıkla çıkarıp yenisini takmak mümkündür. Yedek Baret İçliğini satın aldıktan sonra eskini çıkartıp yerine yeni aldığınız içliği takabilirsiniz. GE 1011-5, GE 1548, GE 1584, GE 1011-3 1540 ve GE 1011-1 1536 modelleriyle standart olarak alnı kapatan Ter bandı ve Çevre bandı bulunur. Çeşitli özellikleri ve farklı renk seçenekleriyle iş sağlığınız için yeri çok değerli olacaktır. Baret İçlikleri zarar görmesi halinde mağazamızdan yenisini satın alabilirsiniz.

Baret Modelleri Ve Fiyatları

Birbirinden farklı birçok çeşit baret modelleri vardır. Sizin kullanım alanlarınıza göre farklılık gösterebilir. Elektrik tesisatı ile uğraşıyorsanız vidalı elektrikçi baret aradığınız ürün olabilir. Maden ocaklarında çalışıyorsanız vidalı madenci baretini tercih edebilirsiniz. Hava delikli baret modelini tercih etmeniz halinde kendinize daha konforlu ve rahat çalışma ortamı oluşturabilirsiniz Baretler tüm mevsimler için kullanılmaya uygundur. Renk seçenekleri baretlerde önemli bir husustur. Kullanıcının çalışma pozisyonuna uygun rengi seçmesi gerekir. Birçok baretin düz yüzeye sahip olması logolarınızı ve marka isimlerinizi basmak isteyen kullanıcıların bir numaraları seçeneği olmuştur. Baretlerin kullanım alanları değişiklik gösterdiği gibi fiyatlarda da değişiklik gösterebilir. Kullanım amacınıza ve renk seçiminize uygun olan bareti seçtikten hemen sonra sepetinize ürünü ekleyebilir Endüstri Giyim ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR