İş Tulumu

İş Tulumların temel amacı, kullanıcıyı ve kıyafetlerini sert elementlerden ve işte karşılaşabilecekleri sıcak, soğuk, kimyasal sıçramalar, kıvılcımlar, alevler ve uçuşan döküntüler gibi tehlikeli maddelerden korumaktır. İş Tulumu, çalışanların dikkatlerini tehlikeli maddelerden veya rahatsızlıktan kaçınmaya yönlendirmek yerine tüm dikkatlerini ellerindeki işe verebilmeleri için kuru ve rahat tutar. Çiftçilik, balıkçılık, yelkencilik, inşaat ve boyama gibi meslekler için, ticaretin herhangi bir aracı kadar önemlidir.

Birçok endüstri çalışanı bir tür zarardan korumak için tulum kullanır. Bazıları, sektörün ihtiyacına bağlı olarak sıcaklık, nefes alabilirlik veya koruma (yani suya dayanıklılık, tehlikeli madde, yangın/alev/ısıya dayanıklılık vb.) için tasarlanmıştır.

Tulumlar, mühendislerden fabrikatörlere, fabrika çaalışanlarına, tıp uzmanlarına ve itfaiyecilere kadar değişen işçiler tarafından kullanılır.

Fabrika iş tulumları çoğunlukla nefes alabilir, rahat ve dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır. Isıtmalı, soğuk veya tehlikeli derecede kirli fabrika koşullarında vücudu ve altındaki kıyafetleri zarar ve hasardan korurlar.

Özenli iş tulumu bakımı, giysilerin ömrünü önemli ölçüde uzatabilir, değiştirme siparişlerini daha az sıklıkta yapabilir ve işletmenizin paradan tasarruf etmesini sağlayabilir. Kaliteli giysi ve ekipman seçerek, üreticinin bakım talimatlarını izleyerek, iş giysilerini doğru şekilde saklayarak ve hasarı meydana gelir gelmez onararak üniformanızın ve kişisel koruyucu ekipmanınızın ömrünü önemli ölçüde uzatabilirsiniz.

İş Elbisesi Tulum

İş Tulumları çiftlik işçileri, inşaat işçileri ve maden işçilerinin vb. sıcak hava ve soğuk havalarda çalışma ortamı olan işçiler için rahatlık, kalite ve gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Kalın, dayanıklı ve su geçirmez giysiler onları kuru ve rahat tutabilir ve hastalanmalarını önleyebilir. Bu nedenle işçilerin çalışma sahasını daha konforlu ve korunaklı hale getiren giysilerdir.

İhtiyaçlarınız için hangi tulumları veya herhangi bir iş elbisesi satın alacağınıza karar vermek için yardıma ihtiyacınız varsa bizimle web sitemizdeki WhatsApp destek hattımızdan irtibata geçebilirsiniz.

Yıkamacı tulum, su ile temasın olduğu çalışma ortamlar için tasarlanmıştır.

Kışlık İş Tulumu

Kışlık iş tulumlarının kumaşları soğuk  için yalıtımlı kumaşlardan yapılmaktadır. İşçi isterse dışarıda ister fabrikada çalışıyor olsun, çalışanları soğuk hava koşullarında sıcak tutan nefes alabilen malzemeler ile çeşitlilik ve koruma göstermektedir. Sert pamuklu, keten veya kot, iyi yıkandığı ve dayanıklı olduğu için tulumlar için iyi bir seçimdir. Bazı genel kumaşlarımız, yanmaz veya leke tutmaz olmaları için işlenir. Özenle üretilen tulumlarımız, hem hammaddesinin hem de kaliteli üretim boyutunun en iyi sonuçlarını göstermektedir.

Soğuk hava tulumu özellikle soğuk hava depolarında ve sıfır derecenin altındaki çalışma ortamlarında tercih edilmektedir.

İş Tulumu üniformanın bir parçasını oluşturur ve birçok çalışma alanı, güvenliği artıran, ilerlemeyi ve izlemeyi kolaylaştıran çeşitli ekiplere farklı şekilde tahsis edilmektedir.

Tulum İş Elbisesi Modelleri

Çeşitli koruma seviyeleri bulunan farklı iş tulum türleri vardır. İş tulumlarının tasarımı farklıdır ve destekleyici çapraz askılı, gevşek oturan bir pantolon olabilir, genellikle kaba pamuklu tulum olarak adlandırılır veya normal gömlekler, yelekler ve pantolonların üzerine giyilen tam veya yarım kollu bir iş elbisesi  denilmektedir. Dikkatli bir iş giysisi seçimi, doğru giysi bedenlerinin seçilmesini de içerir. Personele uygun olmayan bir üniforma giydirilirse, gerektiğinden daha kısa sürede yıpranmış olarak atmaları daha olasıdır. Bu yüzden doğru bedende tulum seçilmelidir.

Tulumların bir diğer işlevi de, karanlık veya düşük ışık koşullarında çalışanların görünür olmasını sağlamaktır. Bu durumda iş tulumları, ışıklarla aydınlatıldığında parlayan yansıtıcı reflektör şeritlerle donatılmıştır.

Doğal güç tutuşur tulum: %100 Pamuklu iplikten üretilmiş kot kumaştan yapılan tulumlarımız hem doğal güç tutuşma özelliği sağlarken hem de nefes alma özelliğinin yüksek olmasından çalışma konforu sağlamaktadır.

İş Tulumu Online Satış

Birçok iş sahasında kullanılan iş tulumları gerek bireysel ihtiyaçlarınız için gerekse iş faaliyetiniz için güvenilir ve kaliteli ürün çözümleri sunan markalardan karşılamanız çok önemlidir. Web sitemizden kaliteli ve güvenilir ürün seçenekleri sunmaktayız. Ürünü yansıtan fotoğraflar ve açıklamaları incelemenizi, sonra online alışveriş yapabileceğiniz ve beraberinde avantajlı en ideal ürüne ulaşmanızı sağlamaktayız. Çok sayıda müşterimizin memnuniyetini gösteren ürünlerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Web sitemiz haricinde pazaryerlerinde de satış yapmaktayız. Endüstri Giyim mağazasından da avantajlı ürünlerimize ve fiyatlara ulaşabilirsiniz.

İş Tulumu Fiyatları

Markamız kullanışlı ve kaliteli iş elbiseleri ile gereksinimlerini karşılamaya devam ediyor. İşletmeler için oluşturduğumuz ürünler ile onların itibarı açısından olumlu sonuçlar ortaya koymaktadır. İş güvenliğini öncelik olarak tutan firmalar ve kişiler için geniş ürün yelpazesi ve iş tulumu fiyatlarında önemli çözümler sunmaktayız. İş tulumu satın alırken tek kriter başlangıç ​​maliyeti olmamalıdır. Kalite ve dayanıklılık da önemli faktörlerdir. İşe uygun, iyi yapılmış ürünlere yatırım yapmak, kısa bir süre sonra atılabilecek düşük kaliteli ürünlere kıyasla uzun vadede daha uygun maliyetlidir.

İş elbisesi kategorisini kampanyalar ile desteklemekteyiz. Tüm ürünlerde indirimler ve ücretsiz kargo gibi hizmetler sunmaktayız. Uygun fiyat ile iş elbiselerine ve iş tulumlarına siz de sahip olabilirsiniz. Fırsat kampanyaları ile avantaj sağlamaya devam edeceğiz. Gerekli ihtiyaçlarınızı karşılarken kredi kartı ile taksit seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

İş tulumu fiyatlarını belirleyen iki önemli unsur vardır ürünün yapıldığı kumaş ve tasarım. Sitemizde farklı kumaş ve model seçenekleriyle farklı sektörlere alternatif iş tulumları sunulmaktadır.

İş Tulum Modelleri ve Fiyatları

Daha kaliteli giysiler, iyi temizlenen ve yıkanan malzemelerden yapılmaktadır. Bu sayede şeklini, kalitesini ve rengini kaybeden, rengi solan giysilerle uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Bu şekilde daha uzun süre kullanabilmektesiniz.

Yüksek kaliteli teknik iş kıyafetleri ve modelleri mevsimsel hava koşullarına uyum sağlayabilir, bu nedenle yıl boyunca giyilebilir. Niteliklerini daha uzun süre koruyan Şensel ve Endüstri Giyim markalı iş kıyafetleri giyen personelin işlerine bağlı, mutlu ve gururlu hissetmeleri daha olasıdır. Akıllı ve profesyonel görünmenin getirdiği güven ve takım ruhu, daha fazla üretkenliğe, sadakate ve markanızın müşterilere daha yüksek algılanmasına yol açabilir.

Daha düşük kaliteli ve daha ucuz giysiler, kolay bir alternatif ve nakit akışı için harika bir alternatif gibi görünebilir. Ancak, daha kolay hasar gördüklerinden ve daha çabuk aşındıklarından veya çalışanlar rahatsızlık, uyumsuzluk nedeniyle bunları reddettiğinde, bunları sık sık değiştirmeniz gerektiğinde tasarruflar genellikle boşa gitmektedir. Artık daha fazla işverenin, çalışanları için doğrudan daha kaliteli iş kıyafetleri satın almayı düşünmektedir.

Basitçe söylemek gerekirse, omuzdan ayak bileğine korumaya ihtiyacı olan birinin tulumlara ihtiyacı vardır. Birinin korunmaya ihtiyacı olan tehditler; yağdan ateşe sürtünmeye ve saymaya devam edebileceğimiz birçok unsur bulunmaktadır. Uzun ömürlü kullanım için özel ve kaliteli kumaşların kullanıldığı iş tulumlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu gereksinimlerinizi www.endüstrigiyim.com adresimiz ile tüm iş sahalarını özelinde kullanıma uygun, kaliteli iş tulumu fiyatları ile sorunlarınızı çözmekteyiz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR