İş Tişörtleri

İş tişörtlerini diğer tişörtlerden ayıran faktörler; çalışma ortamında aynı tip ürünlerin tercih edilmesi, rahatlığı, gerektiğinde baskı ya da nakış ile firmanın reklamının yapılması vb. olarak sıralanabilir. Günlük tişörtlerden çok farklı olmamakla birlikte, iş tişörtleri daha kullanışlı tasarlanarak çalışana rahatlık sağlayabilir. Farklı iş kıyafetleri ile kombin yapılarak, renk uyumu ile kurumsal ortak bir uyum oluşturulabilir.

 

İş Tişörtleri Modelleri:

İş tişörtleri normal günlük kullanımdaki tişörtlerde olduğu gibi polo yaka, sweatshirt ve penye tişört olarak görülebilir. Genelde tek renk ile üretilse de firmalar kendilerine uygun olacak şekilde çeşitli renk kombinasyonları da tercih edebilir. 

Aynı zamanda, iş tişörtleri kullanımı kolaylaştırması açısından cepli tasarlanabilir. Bu tişörtler çalışanlar için yanlarında alet taşımaları kolaylaştırır.

 

İş Tişörtleri Neden Tercih Edilir?

İş tişörtleri mağaza gibi yerlerde çalışanların ayırt edilmesini kolaylaştırır. Aynı zamanda, çalışanların kendi kıyafetlerine zarar gelmemesi için de etkilidir. İş tişörtleri bir takım ruhu da oluşturur. İş tişörtleri yapısı gereği yaz aylarında çalışanların rahat etmelerini de sağlar. 

Çoğu firma kurumsallığını ve profesyonelliğini yansıtmak için iş tişörtlerine önem verir. Bunun yanı sıra, diğer iş elbiselerinde olduğu gibi baskı sayesinde reklam yapmak için kolay bir yöntemdir.

İş tişörtleri bir iş yerinde dağınık görüntü oluşturmayı önler. Çalışanlar kolayca ayırt edilebilir ve müşteri için de kolaylık sağlanır. Bu sebeplerden ötürü çoğu firma çalışanları için iş tişörtleri tercih etmektedir.

 

İş Tişörtleri Fiyatları:

İş tişörtleri iş sahasına, kumaş kalitesine ve tişörtte bulunması gereken özelliklere göre değişkenlik gösterir. Bunun yanı sıra tişörtte baskı kullanılacaksa da ek maliyet ortaya çıkabilir. Mevsime göre iş tişörtleri de fiyat üzerinde oldukça etkilidir.

İş tişörtü satın almadan önce kumaşın yıkanmalarda yıpranmamasına dikkat edilmelidir. Buna ek olarak, yapılan baskının da zamanla soluklaşmaması veya bozulmaması gerekir. Bu durumda, kaliteli iş tişörtü seçimi oldukça önemlidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR