Kep

İş kıyafetleri sektörüne uygun olarak ürettiğimiz aşçı kepleri renkleriyle, beden çeşitliliğiyle, kumaş kalitesiyle, sade ve şıklığıyla ön plandadır. Şef kepleri çalışma anınızda hareket ettiğiniz zaman sizleri kısıtlamaz. Rahat ve esnek oluşu mutfak ve servis bölümünde çalışan işçilere kolaylık sağlar. Her mevsim de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Üretilen kumaşın terletmeyen ve alerji yapmayan kumaşlardan üretilmesi sağlığınızı tehlikeye atmaz. Yemek pişirme veya servis sırasında hijyenik bir ortam sağlanması gerekir. Yanlışlıkla veya bilmeyerek de olsa yemek pişirme ve servis sırasında aksaklıklar yaşanabilmekte. Bunun önüne geçebilmek adına üretmiş olduğumuz kepleri kullanarak hiçbir problem yaşamadan yemekleri pişirebilir ve servis edebilirsiniz. Satın alacağınız aşçı kepini istek ve tercihlerinize en uygun olanı seçerek renklerine ve modeline dikkat etmeniz gerekmektedir. Biyesinde bulunan renk çeşitlerini göz önünde bulundurarak Endüstri Giyim satış mağazasından tedarik edebilirsiniz.

Mantar Kep

Kep modellerinden farklı bir tasarım olan aşçı mantar kep tüm mevsimler de giymek için üretilmiştir. Aşçıların tercihleri arasında olan mantar kepi satın aldığınız da farklı bir tasarım olduğunu göreceksiniz. Sağlıklı çalışma ortamları için üretilen mantar kepler çalışma ortamınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Mantar keplerin bedenleri standart olarak üretilmiştir. Şef mantar kep modelleri, serigrafi baskı, transfer baskı ve nakış çalışmalarıyla desteklenmektedir. Ürünü satın aldıktan sonra ön yüzüne baskı yapabilirsiniz.  

Bone

Bone gıda sektöründe bir hayli tercih edilen ürünler arasındadır. Sağlıklı bir gıda dağıtımı yapabilmek için kullanılan boneler birbirinden farklı bir çok çeşit renk ve modele sahiptir. Sağlıklı gıda üretiminde servis ve diğer işlemler için en uygun koşullar da sağlanmalıdır. Günümüz teknolojisiyle üretilen boneler gıda sektöründe çalışanlar için önemli derecede avantaj sağlamaktadır. Her mevsim giyilebilme özelliğiyle kullanıcıların aradığı ürün haline gelmektedir. Eğer siz de arıyorsanız hemen şimdi Endüstri Giyim mağazamızdan bone çeşitlerimize bakabilirsiniz.

Kep Ve Bone Modelleri Ve Fiyatları

Endüstri Giyim olarak özverili çalışmalarımız ile sizlere kaliteli hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Kaliteli kumaşlar kullanarak uzun ömürlü ürünleri müşterilerimizin beğenisini sunmayı hedefliyoruz. Üretmiş olduğumuz kep ve bone modellerinin fiyatlarını da bu doğrultuda belirliyoruz. Renk seçenekleriyle müşterilerimizin karşısına çıkan biyeli aşçı keplerini ve boneleri Endüstri Giyim'de bulunan Restoran kategorisine giderek bulabilirsiniz.  

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR