Sipariş ve destek için 0 (212) 234 00 36
Kapat
(0) Ürün
Sepetinde hiç ürün yok.
Kategoriler
  Filters
  Dil
  Ara

  Polar

  Display per page

  Polar Ceket

  62,80 ₺ 68,53 ₺

  Polar Mont

  66,30 ₺ 73,00 ₺

  Polar Mont

  66,30 ₺ 73,00 ₺

  Polar Mont

  66,30 ₺ 73,00 ₺

  Bayan Polar Mont

  66,30 ₺ 73,00 ₺

  Bayan Polar Mont

  66,30 ₺ 73,00 ₺

  İş Elbiselerini Kullanmanın Önemi

  Günümüzde iş sağlığı ve güvenliğine verilen önem gelişme göstermiştir. Hem çalışma alanı hem de kullanılan kıyafetler konusunda tüm detaylara dikkat edilmektedir. İş kıyafetleri konusu da önem arz eden konular arasına yerleşmiştir. Çünkü bazı iş kollarında muhakkak kullanılması gereken kıyafetler vardır. Örneğin; sıcak çalışma yapan birisi yanıcılık özelliği olan iş kıyafetlerinden uzak durmalıdır. Kişinin işine uygun bir kıyafet işveren tarafından temin edilmelidir.

  Kış mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte polar mont kıyafetleri de dolaplardaki yerini almıştır. Güvenlik görevlileri, bekçiler, polisler ve bunlara benzer kollarda çalışanlar polar montlarını giymeye başlamıştır. Peki bu iş kıyafetlerini kullanmak neden önemlidir? Bunları şu şekilde sıralamak mümkündür;

  •          Giyilen mont iş yerinin kurumsallığı hakkında bilgi verir.
  •          Çalışılan kurumun kimliğini gösterir. Aynı zamanda reklamını yapar.
  •          Çalışanları ekip haline getirir.
  •          Kişinin çalışmalardaki ergonomik rahatlığını sağlar.

  Görüldüğü üzere iş kıyafeti kullanımının birçok olumlu geri dönüşü vardır.

  Polar Mont Kullanımı

  Bir işi yaparken dikkat edilecek en önemli unsur insan sağlığı ve güvenliğidir. Bu durum işçi kıyafetleri tasarlanırken ön planda olması gereken konudur. Kumaşın kalitesinden kıyafetin tüm detaylarına kadar her şeye titizlikle dikkat edilmelidir.

  Polar mont kışın soğukta çalışma yapan çalışanlara verilen bir iş kıyafetidir. Böylece çalışan soğuk havanın etkilerinden daha az etkilenir. Ama montun kaliteli özelliklere sahip olması gerekir. işveren çalışanlar için rahat, modaya uygun, işçinin fiziksel özelliklerine göre ürünleri tercih etmelidir. Bu şekilde hem çalışanlar işine daha iyi odaklanır hem de kurumun prestiji artar.

  Polat mont oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Kıyafetin dayanıklı olması şarttır. En ufak zorlanmada yırtılmamalıdır. Çalışan için tehlike arz etmemesi gerekir. Çalışanın beden ölçülerine uygun olmalıdır. Çalışan montu giydiğinde konforlu ve ergonomik hissetmelidir. Sonuçta çalışanın da bu kıyafeti benimsemesi işine olan motivasyonun artmasını sağlayacaktır. Aynı zamanda iş kazası oranını da düşürecektir. Sağlıklı bir çalışma ortamı için kaliteden taviz verilmemesi büyük önem arz eder.

  Polar Mont Kullanımında Nelere Dikkat Edilir?

  Soğuklarda dışarıda çalışanlar için polar montun önemi çok büyüktür. Bu nedenle de kaliteli bir ürün tercih edilir. Böylece çalışan soğuklardan daha az etkilenir. Mont tercihi yaparken de kaliteli ve dayanıklı olması şarttır.

  Günümüzde iş sağlığı ve güvenliğine verilen değerin artmasıyla birlikte iş kıyafetleri konusunda da büyük değişiklikler yapılmıştır. Ayakkabısından montuna kadar her kategori de kaliteli birçok ürüne ulaşmak mümkündür. Ürün seçimi yapılırken de yapılan işe uygun olanlar bakılması gerekir. Soğuk havaların kurtarıcısı olan polar mont konusunda da alternatif çoktur. İş sağlığı ve güvenliği için en iyisini tercih etmek iş kazası riskini minimum düzeye indirir. Bundan dolayı kaliteden taviz verilmeden uygun ürün seçimi yapmak büyük önem arz eder.

  Polar

  Filtrelemeler::

  Hepsini Temizle
  Min: 62,00 ₺ Max: 69,00 ₺
  ₺62 ₺69