İş Tişörtleri

İş tişörtleri günlük tişörtlerden çok farklı olmamakla birlikte, iş tişörtleri daha kullanışlı tasarlanarak çalışanlara konforu sağlayabilir. İş tişörtlerini diğer tişörtlerden ayıran faktörler; çalışma ortamında aynı tip ürünlerin tercih edilmesi, rahatlığı, gerektiğinde baskı ya da nakış ile firmanın reklamının yapılması vb. olarak sıralanabilir. Farklı iş kıyafetleri ile kombin yapılarak, renk uyumu ile kurumsal ortak bir uyum oluşturulabilir.

 

İş Tişörtleri Neden Tercih Edilir

Çoğu firma kurumsallığını ve profesyonelliğini yansıtmak için iş tişörtlerine önem verir. İş tişörtleri mağaza gibi yerlerde çalışanların ayırt edilmesini kolaylaştırır. Aynı zamanda, çalışanların kendi kıyafetlerine zarar gelmemesi için de etkilidir. İş tişörtleri yapısı gereği yaz aylarında çalışanların rahat etmelerini de sağlar. Bunun yanı sıra, diğer iş elbiselerinde olduğu gibi baskı sayesinde reklam yapmak için kolay bir yöntemdir. İş tişörtleri bir iş yerinde dağınık görüntü oluşturmayı önler. Çalışanlar kolayca ayırt edilebilir ve müşteri için de kolaylık sağlanır. Bu sebeplerden ötürü çoğu firma çalışanları için iş tişörtleri tercih etmektedir.  

 

İş Tişörtleri Modelleri

İş tişörtleri farklı yaka seçenekleriyle veya genelde tek renk ile üretilse de firmalar kendilerine uygun olacak şekilde çeşitli renk kombinasyonlarıyla tercih edebilir. Normal günlük kullanımdaki tişörtlerde olduğu gibi polo yaka, sweatshirt ve penye tişört olarak görülebilir. Aynı zamanda, iş tişörtleri kullanımı kolaylaştırması açısından cepli tasarlanabilir. Bu tişörtler çalışanlar için yanlarında alet taşımaları kolaylaştırır. Birçok rengi bünyesinde barındıran Endüstri Giyim çeşitli renk kombinasyonlarıyla ve kaliteli kumaşıyla iş tişörtlerini müşterilerin karşısına çıkarıyoruz. 

 

İş Tişörtleri Fiyatları:

İş tişörtü satın almadan önce kumaşın yıkanmalarda yıpranmamasına dikkat edilmelidir. Buna ek olarak, yapılan baskının da zamanla soluklaşmaması veya bozulmaması gerekir. Bu durumda, kaliteli iş tişörtü seçimi oldukça önemlidir. İş tişörtleri iş sahasına, kumaş kalitesine ve tişörtte bulunması gereken özelliklere göre değişkenlik gösterir. Bunun yanı sıra tişörtte baskı kullanılacaksa da ek maliyet ortaya çıkabilir. Seçiminize bağlı olarak v yaka tişört veya sıfır yaka tişört modellerinde fiyat farklılıkları görülebilir. Mevsime göre iş tişörtleri de fiyatta değişkenlik gösterebilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR