Kadın Hastane Takımı

Hastane ortamına uygun olarak dizayn edilen kadın hastane takımı sağlık çalışanları için önem arz etmektedir. Çalışma ortamında her daim yardımına koşacak olan hastane takımları anti bakteriyel olup su itici özelliğine sahiptir.2 parçadan oluşan hastane takımı önlük ve pantolondan oluşmaktadır. Hem pantolonda hem de önlükte yer alan cepleri sağlık çalışanlarının görevlerini devam ettirebilmesine büyük oranda katkı sağlar. Pantolonun kemer kısmı tamamen lastikli olup bağlamak ipi mevcuttur. Bu sayede pantolonu kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Üzerine dökülen herhangi bir maddeyi yıkanma kurallarına uygun olarak yıkarsanız hastane takımının ömrü o kadar uzun olacaktır. Çeşitli renk seçenekleriyle ön plana çıkan v yaka kadın hastane takımı çalışanların yardımına koşmuştur. Sadece hastane ortamında değil medikal giyim alanında tercih edilen bir ürün olan önlük ve pantolon takımları kir tutmaz, kolay yıkanabilir ve gün içinde terletmemesi en önemli özelliklerindendir. Yoğun iş temposunda ürettiğimiz ürünlerle sağlık personellerimizin rahat bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz. Neredeyse günün yarısından fazlasını bu kıyafetlerin içerisinde geçirmek zorunda olan sağlık çalışanlarına özel ürettiğimiz takımları Endüstri Giyim mağazamızdan sipariş verebilirsiniz.

Erkek Hastane Takım

Kalıpları kadın hastane takımına göre farklılık gösterebilir. Ergonomik yapıda tasarlanması kullanıcıların rahat hareket edebilmesine olanak sağlar. Daha çok hastaneler de ve kliniklerde giyilen erkek hastane takımı kolay yıkanabilir olması çalışanlara kolaylık sağlar. Böylelikle zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Önlüğün kenarında yırtmaçlara sahip olması şık bir görüntü oluşturur yaka erkek takımının birbirinden farklı renkleri bulunur. Kendinize yakıştırdığınız rengi seçerek hızlı kargo imkanıyla Endüstri Giyim'den temin edebilirsiniz.  

Kadın Hastane Takım Fiyatı Ve Modelleri

Erkek hemşire forması ve kadın hemşire formaları farklı dikim ve kalıplara göre özel olarak kesilerek dikimi yapılmaktadır. Buna bağlı olarak fiyatlarımız da değişkenlik gösterebilir. Kullanıcılara farklı renk çeşitliliğimizle kadın hastane takımlarımızı sizlere sunuyoruz. Yeni nesil teknolojiyle dikilen takımlarımız dayanıklı yapıda olması çalışanlarımıza fayda sağlar. Çok daha fazla model ve renk çeşitlerini görmek için Endüstri Giyim mağazamızı takip edebilirsiniz.

Erkek Hastane Takım Fiyatı Ve Modelleri

Erkek hastane takımlı anti bakteriyel özellikte olması çalışanların yoğun iş temposunda herhangi bir hastalığa yakalanmaması için geliştirilmiştir. Kalıp farkı olmasından dolayı fiyatlar buna bağlı olarak farklılık gösterebilir. Çok ceplere sahip olması kullanıcı açısından önemli bir husustur. Yapılan işi pratik hale getirerek çalışanların görevlerini aksatmadan devam edebilmelerine yardımcı olur. Siz de hemen Endüstri Giyim mağazasından alışveriş yapabilirsiniz.  

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR