Reflektörlü Yelek

Reflektörlü yeleğin bir diğer ismi ikaz yeleğidir. İtfaiye görevlileri, trafik polisleri ve şantiye çalışanlarının mutlaka giymesi gereken iş güvenliği kıyafetidir. Turuncu iş yeleği ve sarı iş yeleği olmak üzere 2 farklı renk çeşidi mevcuttur. Ergonomik yapıda olmasıyla hareket esnekliği sağlar. Reflektörlü iş yeleği fileli ve çok cepli olarak farklı modelleriyle satışa sunulmuştur. Kendinden reflektörlü olan ürünlerimiz iş sağlığınız ve güvenliğiniz açısından önem taşımaktadır. Modellerine ve dönemlerine bağlı olarak reflektörlü yelek fiyatları değişkenlik gösterebilir.

İkaz Yeleği

Trafikte, İş ve meslek dallarında kullanılan ikaz yeleği daima gereksinim duyulan bir iş güvenliği giysisidir. Can güvenliğinizi tehlikeye atmamak için tasarlanan reflektörü sayesinde en çok tercih edilen iş kıyafetlerin başında gelir. Rahatlıkla yıkanabilen kumaşı uzun ömürlülük açısından önem arz etmektedir. İş yeleğinin yağmurlu havalarda ıslandığı zaman hızlı bir şekilde kuruyabilme özelliği vardır. Bu özellik sayesinde üzerinde çalıştığınız iş yarım kalmadan devam edebilirsiniz. Trafiğin yoğun olduğu vakit yapılan yol çalışmalarında ikaz yeleğini giymeniz hayat güvenceniz açısından en önemli husustur. Gece çalışmalara devam ederken reflektörlü ikaz yeleği şoförlerin daha dikkatli sürmesine yardımcı olur. Günümüz standartlarında pek çok iş kazası yaşanmaktadır. Bu iş kazalarının önüne geçmemiz gerekmektedir. İş kıyafetleri büyük oranda iş kazalarının önüne geçer. Bu bilinç ile yola çıkarak nitelikli ürünlerimizi değerlendirebilirsiniz.  

Mühendis Yeleği

Üretmiş olduğumuz mühendis yeleğinin çeşitli renk seçenekleri mevcuttur. Önemli özelliklerin başında fonksiyonelli ve kullanışlı birden fazla cep bölmeleri bulunur. Şantiye de çalışan mühendislerimizin mutlaka giymeleri gereken bu yelek yansıtıcı özelliğine sahip reflektörüyle güvende hissettirir. Mühendis yeleği kolayca yıkanıp tekrar tekrar giyilebilir. Farklı beden kalıplarıyla dört mevsim ürünümüzü giyebilirsiniz.

Fileli Mühendis Yeleği

Mühendis yeleğinin bir başka çeşidi olan fileli mühendis yeleği konforlu bir çalışma ortamı sağlar. Kumaşının fileli olmasının avantajları arasında sıcak havalarda terlemenin önüne geçer ve daha rahat hareket etme imkanı verir. Üretimimizde kullandığımız fileli kumaş sağlamlığıyla uzun kullanım ömrü sunar. Parlaklığıyla bilinen göz alıcı reflektörü güvenliğiniz için üretilmiştir. İnşaatlarda çalışmalarını sürdüren mühendislerimizin vazgeçilmez kıyafetidir. 

İkaz Yeleği Modelleri Ve Fiyatları

İkaz Yelekleri çok kullanışlı ürünlerdir. Her mevsime uygun olarak üretilmiştir. Yüksek derecede yıkanması kesinlikle tavsiye edilmez. Ürünün yapısını bozabilir. Satın almadan önce kendi bedeninize uygun olanı tespit ettikten sonra istediğiniz rengi seçerek ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz. İkaz yeleğinde kumaş ve model farklılıkları gözetilerek fiyatta buna bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR