Kaynak Maskesi

Çalışma koşullarını en kolay noktaya indirgeyen, uzun süren işleri kolaylaştıran ve farklı ekipmanlara takılabilme özellikleriyle iş hayatınızın olmazsa olmaz ekipmanlarından biri kaynak maskesidir. Pek çok farklı mesleği içerisinde barındıran kaynak maskesi çalışmalar esnasında yüzünüzü ve göz bölgenizi korumak için geliştirilmiştir. Ciddi yaralanmaların önüne geçen bu maske demir doğrama ve kaynak işlemleri yapılırken ortaya çıkan ışınlardan en az zarar ile atlatmak için sağlam ve koyu renkte cam kullanılmıştır. Eskiyen veya zarar gören camları saniyeler içerisinde değiştirebilir yerine yenisini takıp kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Kaynak maskelerinin kapaklı olan modeli yüzünüzü her türlü ışığa ve çapağa karşı korur. Kaynak maskelerinin bir diğer önemli özelliği ise baretler ile uyumlu olmasıdır. Gerekli özveriyle tasarlanmış parçaları tüm baretlerle birlikte kullanabilir böylelikle iş kazalarını minimum seviyeye indirebilirsiniz. Baş çevresini saran elastik kemerle rahatlıkla kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Kaynak maskelerinin başka bir çeşiti olan el kaynak maskesi, baş maskesi kullanımında zorluk yaşayanlar için dizayn edilmiştir. Tüm seçenekleriyle satışa sunduğumuz maskeleri Endüstri Giyim satış mağazamızı ziyaret ederek satın alabilirsiniz.

Toz Maskesi

Kumaş üretimi yapan firmaların, Mobilya imalathanelerinin ve Mermercilik sektörü vb. sektörlerin en çok şikâyetçi olduğu hususlardan biri havada biriken tozlardır. Bu tozlar zamanla insan vücudunda geri dönülmez sonuçlar ortaya çıkarabilir. Bu sektörlerde çalışanlar solunum yollarıyla ilgili ciddi boyutta rahatsızlıklar yaşayabilirler. Bu toz bulutlarından hasarsız bir şekilde çalışmalarına devam etmeleri için toz maskelerini kullanabilirler. Konforlu bir kullanım sahip olan toz maskeleri uzun kullanımlar da herhangi bir deforme, yırtılma vb. problemlerle sizleri uğraştırmaz. Kafa bantlarının ayarlanabilir olması rahat çalışmanıza olanak sağlar. 7210 Era toz maskesi ve 6330 Era toz maskesi modeli ventillidir. Bu sistem zararlı gazların, dumanın ve toz zerrelerinin yoğun olduğu alanlarda bulunan çalışanlarımızın solunum yollarını korumaya yönelik geliştirilen bir sistemdir. Hemen maske kategorisinden size uygun olan toz maske modellerinden birini seçip ürününüzü sepete ekleyebilirsiniz.  

Barete Takılabilir Kaynak Maskesi

GE 1305 Barete Takılabilir Kaynak Maskesi ve GE 1309 Barete Takılabilen Kaynak Maskesi modeli sizler için tasarlanmış olan baret takma aparatları sayesinde birbiri ile bütünleşik bir yapıda kullanarak çalışma esnasında büyük kolaylık sağlar. Baş bandın da bulunan vida, barete takılabilen kaynak maskesini daha kolay ayarlanabilir hale getirir. Rahatlık açısından kullanılan ter bandı yapılan işin önüne geçmeden esnek çalışma biçimi sunar.

Yüz Koruyucu Siperlik

Maske alternatiflerinden bir başka model olan yüz koruyu siperlik dışarıdan gelen maddelerin yüzünüze sıçramasını, batmasını ve göze zarar vermesini engeller. Yüz koruyucu siperliklerin hareket alanı geniş, hafif ve kafa yapısına göre esnektir. Koruyucu malzeme alanın da önemli bir pay sahibi olan siperlik iş hayatınız da olması gereken ekipmanlar arasındadır. Barete takılabilen siperlik modeliyle ayrı ayrı kullanmadan bir bütün şekilde çalışmalarınıza hız katabilirsiniz. Sadece hız olmamakla birlikte kullanılan ekipmanlar birbirleriyle entegreli olması güvenlik düzeyini üst seviyelere de çıkarır. Parçalarının kolay bir şekilde montaj edilebilme özelliğiyle kolay kullanım imkanı sağlar. Bir diğer modeli ise barete takılabilen çene korumalı modelidir. Siperliği kafa yapınıza ayarladıktan sonra kafanızdan çıkmayacak şekilde çenenize bağlayabilirsiniz. Ayrıca çene korumalı modeline de baret takabilirsiniz. Farklı modelleriyle kullanıcı karşısına çıkan siperlikleri Endüstri Giyim'den sipariş verebilirsiniz.  

Yedek İçlik GE-1011-80 ve GE 1218 ve GE 1320

Kaynak maskesi ve yüz koruyucu siperlik ile uyumlu olan yedek içliği herhangi bir problem olursa eskisinin yerine yenisini takabilirsiniz. Vidalı kilitleme özelliğiyle kolay kurulum imkanı verir. Çeşitli model farklılıkları vardır. Kendi maske veya siperliğinize uyumlu olan modeli seçerek hızlı bir şekilde sepete gidebilirsiniz.

Yedek Baret İçliği

Baretlerin içerisinde sök tak modüllü içlik vardır. Herhangi bir sorun olduğunda rahatlıkla çıkarıp yenisini takmak mümkündür. Yedek Baret İçliğini satın aldıktan sonra eskini çıkartıp yerine yeni aldığınız içliği takabilirsiniz. GE 1011-5, GE 1548, GE 1584, GE 1011-3 1540 ve GE 1011-1 1536 modelleriyle standart olarak alnı kapatan Ter bandı ve Çevre bandı bulunur. Çeşitli özellikleri ve farklı renk seçenekleriyle iş sağlığınız için yeri çok değerli olacaktır. Baret İçlikleri zarar görmesi halinde mağazamızdan yenisini satın alabilirsiniz.

Kaynak Ve Toz Maskesi Modelleri Ve Fiyatları

Birbirinden farklı ürün çeşiti olmasıyla birlikte fiyatlarda farklılık gösterebilir. Toz maskesi imalathane vb. iş yerlerinin vazgeçilmezidir. Ventilli modelini tercih etmeniz durumunda solunum yollarının tahrip etmeden işinize odaklanabilirsiniz. Kaynak maskesinin yüz veya el için tasarlanmış modellerinden birini seçip işinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Baretli kullanmak isterseniz baret takılabilen kaynak maskesini satın alabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda kaynak maskesinin içliğinde bir problem ile karşılaşırsanız yedek içliği temin edebilirsiniz. Kolay kurulum sayesinde işinizi aksatmadan devam edebilirsiniz. Size en uygun model seçimini yaptıktan sonra hızlı teslimatın tek adresi Endüstri Giyim'den siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR