Sipariş ve destek için 0 (212) 234 00 36
Kapat
(0) Ürün
Sepetinde hiç ürün yok.
Kategoriler
  Filters
  Dil
  Ara

  Tek Kullanımlık Ürünler

  Üst Düzey Korucu Tulum

  61,20 ₺ 66,80 ₺ KDV dahil

  İş Hayatında Kullanılan Tek Kullanımlık Ürünler

  Tek kullanımlık ürünler iş hayatında yaşanan profesyonelleşme ve çalışanlara verilen önemin artması ile büyük bir değer kazanmıştır. Gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerde çalışana verilen değerin artması ve kaliteli bir çalışma ortamının yaratılması, yapılan işten alınan verimlilik düzeyini arttırdığı anlaşılmakta ve bu konuya büyük bir önem gösterilmektedir. Hijyen gerektiren ortamlara ya da herhangi bir sağlığa zararlı bulaşıcılık içeren ortamlara girilmesi gereken durumlarda tek kullanımlık ürünlerin kullanılması çok büyük bir koruma bariyeri sağlamaktadır.

  Genel olarak tek kullanımlık ürünler güvenlik düzeyinin yükseltilmesinden ziyade hijyen ve üretimi yapılan hizmetin dış etkenlerden etkilenme konusunda hassas olduğu durumlarda kullanılmaktadır. Yani çevreden gelecek olan tehditleri önleyerek verimliliği düşürücü etkiyi ortadan kaldırmakta, ayrıca çalışanın sağlık durumunu kötü yönde etkileyecek olan etkenleri minimum düzeye düşürmektedir. Bu tek kullanımlık ömre sahip ürünler kullanılacak sektöre özgü bir şekille tasarlanmaktadır.

  Sektörlere Özgü Tek Kullanımlık Ürünlerin Özellikleri

  İş hayatında kullanılan tek kullanımlık ürünler, verilen hizmetin profesyonelliği açısından büyük önem arz etmektedir. Farlı kullanım alanına göre farklı yapılara sahip özellikler ile hizmete sunulmaktadır. Tek kullanımlık özelliği sahip önlük şeklindeki kıyafetler, aşırı hijyen gerektirmeyen ancak çevresel etmenler ile etkileşime girmemek açısından bizlere avantajlar sağlayan önemli iş kıyafetlerinden birisidir. Diğer bir tek kullanımlık özelliğe sahip olan ürün ise tulum şeklindeki iş kıyafetleridir. İşletmede çalışan kişinin gireceği ortam ile dış ortam arasında bir etkileşim kurmaması ve dış etkenler ile üretimin seyrini etkilememesi açısından büyük öneme sahiptir.

  Tek kullanımlık ürünler arasında yer alan önlük ve tulumlar genel olarak gıda sektöründe üretim yapan, ilaç sektöründe üretim yapan, sağlık ve hastane laboratuvar ortamlarında çalışanlar ve buna benzer hijyen ve olumsuz etkilerden çok çabuk etkilenilen konularda kullanılması verimliliği olumlu yönde etkileyen kriterlerdir.

  İş güvenliğinin maksimum düzeyde sağlanabilmesi için çalışanın bu kıyafet ve ürünleri kullanımı esnasında hareket kısıtlılığı yaratmaması ve yapılacak işlemi olumsuz etkilememesi, profesyonel bir hizmet sağlanması adına büyük bir öneme sahiptir.

  Tek Kullanımlık Ürünlerin Fiyatlandırılması

  İş hayatında bu kadar büyük bir öneme sahip görevi üstlenen tek kullanımlık ürünler, fiyat performans açısından karşılaştırıldıklarında çok büyük avantajlar sunmaktadır. Üst düzey kaliteliye sahip olan, firmaların vermiş oldukları hizmetler içerinde büyük bir önem arz eden bu ürünler sizlerin gelecek olan ürün satış performanslarınızı bile etkilemektedir. Ancak üzerlerinde herhangi bir kişiselleştirme, logo, yazı tasarımı gibi işlemler yapılmadığından dolayı diğer iş kıyafetleri modellerine göre çok daha uygun bir fiyat ile alıcılara sunulmaktadır.

  Toplu olarak alım yapılması, adet miktarı arttıkça fiyatı etkileyecek ve daha uygun fiyatlar ile kurumunuza ve çalışanlarınıza ulaşacaktır. Profesyonel düzeyde bir hizmet sunulması için doğru iş kıyafetlerinin ve tek kullanımlık ürünler kullanılmasının büyük önemi bulunmaktadır.

  Tek Kullanımlık Ürünler

  Filtrelemeler::

  Hepsini Temizle