Özel Güvenlik Montu

 

Özel güvenlik montu koruyucu özelliği ile birlikte insanlara bu konuda büyük kolaylıklar sağlamaya devam etmektedir. Soğuk kış aylarında yardımınıza koşacak olan güvenlik montu çalışanlar için önemli bir kıyafettir. Sağ ve soldaki göğüste bulunan cepler sayesinde pantolon ceplerinizi doldurmaya gerek kalmadan alternatif olarak kullanabilirsiniz. Soğuk kış aylarında ellerinizi yan ceplerde tutarak soğuktan kendinizi koruyabilirsiniz. Belinde bulunan lastikler güvenlik montunu giydiğiniz zaman lastikler sayesinde belinizi kavrayacaktır ve soğuk havayı geçirmeyecektir. Özel güvenlik ekipmanlarının, gerçekten önemli sektörlere çok büyük katkısının olduğunu biliyoruz. Tam da bu noktada yardımınıza koşacak olan özel güvenlik montları çeşitli tasarımlarıyla sizleri bekliyor.

 

Özel Güvenlik Kabanı

Özel güvenlik ekipmanlarının kışın vazgeçilmez ürünü olan kapüşonlu güvenlik kabanı hem görsel olarak etkileyiciliğiyle hem de dayanaklılığıyla ön plana çıkmıştır. Personellerin sağlığı her şeyden önemlidir bakış açısını destekleyen firmamız, ürettiği ürünlerin kalitesiyle de kendini göstermiştir. Kapüşonlu tasarımı yağmurlu havalarda su itici özelliğiyle ıslanmamanızı sağlar. Bu sayede soğuğa karşı önlem almış olursunuz. Giyip çıkartırken kolaylık sağlamasına adına yapılan kol manşetleri çıtçıtlı olması kullanıcılara büyük oranda rahatlık sağlar. Bir diğer modelinde ise kapüşon kullanmak istemeyen kapüşondan rahatsız olan müşterilerimize özel güvenlik kabanı aradıkları ürün olacaktır. Özel güvenlik kabanının üzerinde bulunan cepleri ergonomik yapıdadır. Kullanım şekillerine göre ister üst ceplere ister alt ceplere eşyalarınızı rahatlıkla koyabilirsiniz. Sırt bölgesinde bulunan Özel Güvenlik yazısı kapüşonsuz modelinde mevcuttur. Çeşitli özellikte ve renkte bulunan güvenlik kabanlarına Endüstri Giyim web sitesinden ulaşabilirsiniz. 

 

Özel Güvenlik Softshell Mont

Su geçirmeyen malzeme ile üretilen Softshell mont güvenlik personelleri için çok kullanışlı bir kıyafettir. Çeşitli özelliklere sahip olan Özel güvenlik Softshell mont uzun ömrü olması için yıkama kurallarına uyulması gerekmektedir. Aksi takdirde yanlış yıkama ile kötü sonuçlar doğurabilir. Tüm mevsimler de kullanabileceğiniz Softshell montlara Endüstri Giyim’den ulaşabilirsiniz. 

 

Özel Güvenlik Yağmurluk

Farklı bir tasarımla müşterilerimize sunduğumuz özel güvenlik yağmurluğu yağışlı ve bol rüzgârlı havalar da çalışan personellere uygun olarak üretilmiştir. Kapüşonu olmasıyla ıslanmadan işinize devam edebileceğiniz gibi hasta olmaktan da koruyacaktır. Kolay giyilip çıkarabilmesi için dizayn edilen çıtçıtları ergonomik yapısıyla kullanıcılara rahatlığı sunar. Yeni yasaya uygun olarak üretilen yağmurluğun üzerinde dikkat çekecek reflektörleri ve sırtında bulunan özel güvenlik yazısı da bulunmaktadır.

Özel Güvenlik Mont Fiyatları Ve Modelleri

Özel güvenlik mont modelleri özellikle güvenlik sektöründe çok gerekli ve önemli bir unsur olarak dikkat çekmektedir. Personelin üzerinde şık durabilmesi için geliştirdiğimiz ürünleri müşterilerimize sunmaktan keyif alıyoruz. Kaliteli aparatlarla desteklenerek üretilen güvenlik montları daima yanınızda olacağından emin olabilirsiniz. Özel güvenlik mont modellerinin uygun fiyatla sipariş vermek için Endüstri Giyim’den farklı modellere göz atabilir indirim fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

Özel Güvenlik Kabanı Fiyatları Ve Modelleri

Özel güvenlik kabanları soğuk havalarda personellerin hasta olmaması için üretilmiştir. Çok fonksiyonelli cepleri çalışırken pantolon cepleri rahat etmesi için tasarlanmıştır. Çok şiddetli rüzgar ve yağmurlarda yardımınıza koşacak olan güvenlik kabanı su itici özelliğiyle ıslanmadan görevlerini yapabileceklerdir. Firmamızın temel amacı güvenlik personellerimizin sağlıklı ve rahat çalışabilmesi için en kaliteli malzemeyi kullanmaktır. Bu doğrultuda malzeme çeşitleri nedeniyle fiyatlarda farklılık gösterebilir. Birçok seçenekleriyle üretimde var olan firmamızın ürünlerini Endüstri Giyim mağazamızdan sipariş verebilir avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR