İş Gömleği

 

Personellerin rahat koşullarda çalışabilmesi aynı zamanda güvenilir ortamda işlerini yürütebilmesi işletmelere fayda sağlar. Çalışanların performansını arttırmaya yönelik girişimler şirketleri her zaman daha ileriye taşımaktadır. Hem işveren hem de çalışan mutlu olduğunda bu durum herkese pozitif yönde katkı sağlayacaktır. Personeller güvenilir ve rahat koşullarda çalışmak isteyebilirler. Bu durumda kullandıkları iş güvenliği malzemelerine ve kıyafetlerine işveren dikkat etmelidir. Çalışma esnasında giyilen kıyafetlerin çalışanlara zorluk çıkartmayan türde giysiler tedarik edilmiş olması ve kaliteli ekipmanlar sağlanması gerekir. Endüstri Giyim olarak çalışanların istekleri doğrultusunda üretilen iş gömlekleri yaz aylarında kısa kollu modeli ve kış aylarında uzun kollu modeliyle sizlerin beğenisine sunuyoruz. İş gömleği birçok alanda karşımıza çıkarken sadece iş hayatınızda değil günlük kullanım da giyebileceğiniz bir üründür.

 

Özel Güvenlik Tişörtü

Güvenlik sektörün de çalışanların hassas noktalarından biri olan özel güvenlik tişörtü rahat bir kumaş türüne sahiptir. Güvenlik personellerinin kıyafetlerde aramış olduğu tüm özellikler bu üründe bulunmaktadır. Gömlek yakalı olması, kaliteli kumaşı ve sportif görünüme sahip olması kullanıcıları memnun etmektedir. Tüm mevsimlerde kullanılabilmesi için uzun kol ve kısa kol şeklinde iki farklı modeli vardır. Tişörtünün arkasında bulunan özel güvenlik yazısı, omuz kısmında kimlik asma halkası, sağ omuzda nakışlı Özel Güvenlik yazısı ve sol kolda amblem yapıştırmak için cırt bulunur. Tüm bu özellikler sayesinde güvenlik tişörtü yeni yasalara uygun olarak üretilmiştir.  

 

İş Gömleği Modelleri Ve Fiyatları

İş gömleğinde çeşitli renk ve modelle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Uzun kollu iş gömleği kışın soğuk şartlarda çalışan personellerin bir numaralı tercihi olmuştur. Kısa kollu iş gömleği ise yazın sıcak havalarda hayat kurtaran kıyafetler arasındadır. Kullandığımız kaliteli kumaş sayesinde çalışanlarımıza en yüksek kaliteyi yaşatmayı amaçlıyoruz. Belirlenen yıkama kurallarına uygun olarak yıkarsanız ömrü uzun olacaktır. Göğüs hizasında bulunan cebine küçük eşyaları asabilecek şekilde dikilmiştir. Endüstri Giyim'de kredi kartı ile kolay ödeme fırsatları bizi tercih eden müşterilerimizi bekliyor. Siparişlerinizi sizlere ulaştırmak için çalışıyor ve siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz. 

 

Özel Güvenlik Tişört Modelleri Ve Fiyatları

Güvenlik tişörtlerinin birbirinden farklı özellikleri mevcuttur. Çalışanların iş esnasında konforlu çalışabilmesi için ürettiğimiz kısa kollu güvenlik tişörtünü yaz aylarında, uzun kollu güvenlik tişörtünü kış aylarında kullanabilmesi için tasarlanmıştır. Özel güvenlik tişörtü modellerinin kalıplarında değişkenlik gösterdiği gibi fiyatlar da buna bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Tişörtün üstünde bulunan nakışlı özel güvenlik yazısı, sol kolda bulunan cırtı ve omzunda kimlik asma gibi tüm özellikleri maliyete de etki etmektedir. Kullanılan kumaş kalitesine bağlı olarak da fiyatlarda farklılık gösterirken malzeme kalitesi de doğrudan etki etmektedir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR